تبلیغات
Redirect to main page

Please wait....Redirecting To main page ...

منوی اصلی
مدیریت
آمار و اطلاعات
Page Rank Check
RSS| ATOM
پیش گفتار
پیش گفتار
بنر دونی
http://www.tehranwebs.ir/


یک سخن از یک بزرگ

لینک دوستان
قالب وبلاگ
قالب بلاگفا

نظر سنجی
چه امتیازی به وبلاگ ما می دهید؟
پشتیبانی آنلاین
موضوعات
آرشیو ماهانه
فرح پهلوی، مرد
فرح پهلوی که به همراه خانواده خود پس از فرار از ایران در فرانسه زندگی می کرد به دلایل نامعلومی صبح امروز، مرد. فرح همسر سوم محمد رضا پهلوی، شاه زمان طاغوت ایران بود که پس از تاراج تمام سرمایه متعلق به مردم در پی انقلاب با شکوه ایران اقدام به فرار کرد.

فرح پهلوی فرح پهلوی، همسر محمد رضا پهلوی، شاه مخلوع و فراری ایران، مرد.

به گزارش خبرنگار « فردا » ، فرح پهلوی که به همراه خانواده خود پس از فرار از ایران در فرانسه زندگی می کرد به دلایلی که تا کنون اعلام نشده است صبح امروز، مرد.

بنا بر این گزارش، فرح همسر سوم محمد رضا پهلوی، شاه زمان طاغوت ایران بود که پس از تاراج تمام سرمایه متعلق به مردم در پی انقلاب با شکوه ایران اقدام به فرار کرد.

گفتنی است، شاه پهلوی هنگام فرار از ایران مقادیر قابل توجهی پول و همچنین اسناد و مدارک بسیار مهمی را به همراه خود از ایران خارج کرده که همین ثروت های خارج شده تا کنون منبع درآمد این خانواده فراری برای زندگی بوده است.

فرح دیبا متولد سال 1317در تهران بود که پس از مدتی تحصیل در پاریس و در آبان سال ۱۳۳۸ ه.ش با محمدرضا پهلوی که به تازگی از همسر دوم خود ثریا اسفندیاری جدا شده بود ازدواج کرد و در همان سال به عنوان اولین ملكه ایران تاجگذاری نمود


موضوع: دست نوشته مرتبط با: دیدگاه ها : نظرات نویسنده : تحت تعقیب
گذشته در یک نگاه
صفحات سایت
جستوجو
-->